Kontakt

Her finder du relevant kontaktinformation på bestyrrelse, trænere og klubbens udvalg. Hvis det er muligt, tag venligst kontakt direkte til det relevante udvalg, eller den rette person.

Udvalg

Herunder finder du kontakt informationer, på de udvalgsansvarlige


Seniorudvalg

Henriette Hansen

Tlf: 28 40 27 37
senior@bk77.dk

Ungdom

Lea Andresen

Tlf: 22 97 16 22
ungdom@bk77.dk

Motionistudvalg

Rasmus Vester

Tlf: 42 34 26 89
motionist@bk77.dk

Trænere

Herunder finder du kontakt informationerne på klubbens trænere.

Senior

Lars Fuglsang

Tlf: 41 61 21 05
trup3traener@bk77.dk

Ungdom tirsdag

Mette Kristensen

Tlf: 20 72 86 43
ungdom1@bk77.dk

Ungdom onsdag

Jeppe Steen Nielsen

Tlf: 27 11 61 05‬
ungdom1@bk77.dk

Ungdom torsdag

Casper Skov

Tlf: 28 68 02 80‬
ungdom1@bk77.dk

Bestyrelsen

Bestyrelsen kan enten kontaktes på bestyrelsen@bk77.dk, eller det er muligt at kontakte et bestyrelsesmedlem direkte, med de nedenstående informationer.


Formand

Jesper Nørgaard

Tlf: 31 31 03 94
formand@bk77.dk

Næstformand

Ulrik Jørgensen

Tlf: 21 47 14 04
naestformand@bk77.dk

Kasserer

Helle Skytte Larsen

Ansvar: økonomi
Tlf: 40 85 23 75
kasserer@bk77.dk

Bestyrelsesmedlem

Rasmus Vester

Ansvar: Motionist
Tlf: 42 34 26 89
motionist@bk77.dk

Bestyrelsesmedlem

Henriette Hansen

Ansvar: Senior
Tlf: 28 40 27 37
ungdom@bk77.dk

Bestyrelsesmedlem

Lea Andresen

Ansvar: Ungdom
Tlf: 22 97 16 22
ungdom@bk77.dk

Bestyrelsesmedlem

Mike Abild Ferslev

Ansvar: Motionist
Tlf: 27 82 16 61
motionist@bk77.dk





Skulle du opleve nogle problemer med hjemmesiden, så er her kontakt informationerne på vores webmaster

Webmaster

Benzhi Pan


web@bk77.dk

Vores Instagram og Facebook

odensebk77
BK 77